JęzykiPolski
WalutyPLN

Kategorie

Informacje

Strona głównaSterylizacjaDrukarki EurondaEuronda Print set 3 - drukarka etykiet

Euronda Print set 3 - drukarka etykiet

2,690,00 zł
Producent: EURONDA
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Zapytaj o produkt

Zewnętrzna drukarka etykiet z danymi o cyklach również w formie kodów kreskowych. Polecana szczególnie w przypadku sterylizacji dużych ilości pakietów, przeznaczona do pracy ciągłej.

Drukarka etykiet samoprzylepnych z danymi o cyklach również w formie kodów kreskowych. Raport w formie etykiety potwierdza wykonanie cyklu i rejestruje dane dotyczące cyklu, operatora i podaje datę ważności pakietu. Drukarkę można zainstalować w autoklawach Euronda E10 oraz E9.

Drukarka jest zewnętrznym urządzeniem o kompaktowych wymiarach. Instalacja jest niezwykle prosta i szybka. Dzięki etykietom operator w bezpieczny i szybki sposób może oznakować duże ilości pakietów. Wyeliminowane jest ryzyko uszkodzenia pakietu przy jego ręcznym opisywaniu. Autoklaw po zakończonym cyklu drukuje etykiety automatycznie zgodnie z wprowadzoną informacją o ilości pakietów poddanych sterylizacji w danym cyklu.

Dodatkowo użytkownik otrzyma jedną etykietę więcej do wklejenia w rejestr sterylizacji. Drukarkę można zainstalować w dowolnym momencie użytkowania autoklawu. Print Set 3 pracuje z etykietami Euronda dostarczanych na rolkach. Jest to bardzo ekonomiczne i komfortowe rozwiązanie w oznaczaniu dużych ilości pakietów.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.