JęzykiPolski
WalutyPLN

Kategorie

Informacje

Strona głównaSterylizacjaDrukarki EurondaEuronda Print set 2 - drukarka etykiet

Euronda Print set 2 - drukarka etykiet

1,890,00 zł
Producent: EURONDA
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Zapytaj o produkt

Drukarka etykiet samoprzylepnych z danymi o cyklach również w formie kodów kreskowych. Raport w formie etykiety potwierdza wykonanie cyklu i rejestruje dane dotyczące cyklu, operatora i podaje datę ważności pakietu.

Drukarkę można zainstalować w autoklawach Euronda E10, E9 oraz E8. Każdy z nich ma w swojej obudowie przygotowane miejsce, dzięki temu drukarka jest zintegrowana z autoklawem i nie zajmuje przestrzeni wokół autoklawu. Dzięki etykietom operator w bezpieczny i szybki sposób może oznakować duże ilości pakietów. Wyeliminowane jest ryzyko uszkodzenia pakietu przy jego ręcznym opisywaniu.

Autoklaw po zakończonym cyklu drukuje etykiety automatycznie zgodnie z wprowadzoną informacją o ilości pakietów poddanych sterylizacji w danym cyklu. Dodatkowo użytkownik otrzyma jedną etykietę więcej do wklejenia w rejestr sterylizacji. Drukarkę można zainstalować w dowolnym momencie użytkowania autoklawu. Instalacja jest szybka i zapewnia łatwy dostęp. Print Set 2 pracuje z etykietami Euronda dostarczanych na rolkach, na których jest 300 sztuk naklejek. Przy zakupie drukarki w komplecie jest 3000 sztuk. Jest to bardzo ekonomiczne i komfortowe rozwiązanie w oznaczaniu pakietów.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.