JęzykiPolski
WalutyPLN

Kategorie

Informacje

Strona głównaSterylizacjaAutoklawy EurondaEuronda E10 - autoklaw klasy B 24L

Euronda E10 - autoklaw klasy B 24L

26,580,00 zł
Producent: EURONDA
Wysyłka:48 godzin
Waga:50.50 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

E10 - model autoklawu Euronda, który oferuje wszystkie najlepsze cechy nowoczesnych autoklawów. Technologia na najwyższym poziomie sprawia, że obsługa jest niesłychanie prosta, osiągi autoklawu imponujące, a poziom zużycia wody i energii zaskakująco niski.

Autoklaw posiada 5 cykli w klasie B, trzy programy testowe (Vacuum, Helix, Bowie&Dick) oraz programy aktywowane hasłem w klasie S i N do szybkiej sterylizacji narzędzi nieopakowanych.

Pompa próżniowa o wydajności 38 l/min pozwala osiągnąć rekordowo szybkie czasy cykli, najkrótszy cykl B134 RAPID trwa zaledwie 20 minut. Dzięki wewnętrznej wytwornicy pary zużycie wody jest na poziomie 300 ml/cykl, a energii – 2.450 W.

Autoklaw wyposażony jest w:

Czujnik jakości wody, system inspekcji zbiorników na wodę, kontrola zanieczyszczeń w obwodzie hydraulicznym, separator woda – powietrze na drodze do pompy próżniowej.

Duży, dotykowy, kolorowy panel z systemem E-Touch i E-Help pomaga użytkownikowi na szybki wybór odpowiedniego programu i załadunku. E-Timer to ustawienie najdogodniejszego momentu, w którym program lub cykl testowy ma się rozpocząć. E-Light z kolei informuje użytkownika odpowiednim kolorem światła w obrębie zamka drzwi o postępie cyklu. E-Backup to wsparcie dla serwisu technicznego.

Autoklaw spełnia wymogi walidacji procesu sterylizacji dzięki możliwości zapisu danych na karcie SD. Dane mogą być przesyłane do komputera za pomocą sieci Ethernet lub opcjonalnie przez WiFi. Informacje odczytywane są w bezpłatnym programie E-Memory. Autoklaw współpracuje z systemem ProDentis, przesyłając plik z danymi o cyklu do elektronicznej karty pacjenta. Raporty można również wydrukować na 3 rodzajach drukarek: raportów papierowych i etykiet samoprzylepnych. 

Autoklaw występuje jako wolnostojący z manualnym napełnianiem zbiornika lub w połączeniu z automatycznym uzdatniaczem wody Aquafilter.

 

Parametry techniczne Euronda E10:

- Wymiary zewnętrzne: 460 x 455 x 610 mm (szer. x wys. x głęb.)

- waga: 50,5 kg

- zasilanie: 230 V

- pobór mocy: 2.450 W, 10.7 A

- minimalna głębokość blatu: 500 mm

- poziom hałasu: 50 dB

- pojemność komory: 24 litry

- wymiary komory: 250 x 440 mm (Ø x głęb.)

- wymiary użytkowe komory: 180 x 160 x 380 mm (szer. x wys. x głęb.)

- maksymalny załadunek 6 kg

- zużycie wody na cykl: 300 ml

- pojemność zbiornika wody czystej/zużytej: 5/3,5 litra

- gwarancja 2 lata lub 1500 cykli 

- producent Włochy

 

Dostawa autoklawu obejmuje:

- stelaż i 5 perforowanych tac

- karta SD do zapisu cykli

- rurki odpływowe

- gąbka do czyszczenia

- uchwyt na tacki

- klucz do regulacji drzwi

- lejek

- zapasowy filtr bakteriologiczny


Euronda E10 - autoklaw klasy B 18l 21.700 zł 

Produkt dostępny na zamówienie. Dostawa 3-7 dni roboczych

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.