JęzykiPolski
WalutyPLN

Kategorie

Informacje

Strona głównaEndometry i EndomotoryEndo-1 Pro Sani bezprzewodowy endomotor z endometrem OTR Reciproc

Endo-1 Pro Sani bezprzewodowy endomotor z endometrem OTR Reciproc

2,499,00 zł
Producent: Sani
Wysyłka:48 godzin
Waga:2.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.


ENDO 1 PRO
Bezprzewodowy endomotor z wbudowanym endometrem

Najnowsza technologia OTR (Optimum Torque Reverse)

Technologia Reciproc

Bluetooth

Wyświetlacz OLED

Bezprzewodowy sterownik nożny (opcja)Najnowsza technologia OTR to połączenie zalet standardowego ruchu rotacyjnego oraz ruchu reciprokalnego: pilnik wykonuje ruch rotacyjny zgodnie z ruchem wskazówek zegara do momentu osiągnięcia zadanego przez użytkownika momentu obrotowego. Wraz ze wzrostem obciążenia (momentu obrotowego) z jakim pracuje pilnik, urządzenie automatycznie przechodzi w tryb ruchu reciprokalnego. Funkcja ta znacznie ogranicza przemieszczanie resztek zębiny w okolicę wierzchołka, ułatwiając usuwanie opiłków z opracowywanego kanału zębowego. Po zmniejszeniu obciążenia, narzędzie ponownie wykonuje obroty zgodne z ruchem wskazówek zegara jednocześnie mierząc moment obrotowy i automatycznie przechodząc w tryb reciprokalny  przy każdym przeciążeniu narzędzia endodontycznego.Funkcje:

 • Optimum Torque Reverse - automatyczne dostosowanie pracy pilnika w zależności od wywieranego nacisku – ruch obrotowy ciągły albo reciprokalny
 • Auto Apical Slow-down - redukcja prędkości w miarę zbliżania się pilnika do otworu wierzchołkowego
 • Auto Apical Reverse – funkcja autorewersu
 • Forward and Reverse rotation - możliwość wyboru kierunku pracy pilnika - ruch do przodu albo do tyłu (np. przy usuwaniu gutaperki z kanału)

Tryby pracy:


 • Tylko endomotor (sterowanie endomotorem przez użytkownika)
 • Tylko endometr (pomiar długości kanału)
 • Funkcja auto (opracowanie kanału sterowane jest automatycznie przez pomiary wykonywane przez endometr)
 • Funkcja endomotor + endometr ( sterowanie endomotorem przez użytkownika z wyświetlaniem długości roboczej kanału, endometr dokonuje pomiarów, ale ne ma żadnego wpływu na pracę mikrosilnika)
Ustawienia:

 • Zakres wartości prędkości obrotowej: 150obr/min - 1000obr/min, krok 50obr/min
 • Zakres wartości momentu obrotowego: 0,6Ncm - 4Ncm, krok 0,2Ncm - redukcja prędkości w miarę zbliżania się pilnika do otworu wierzchołkowego
 • Zakres wartości kątowych funkcji reciproc: 20 stopni - 270 stopni, krok 10 stopni, różnica minimalna 80 stopni – funkcja autorewersu

Funkcje dodatkowe:

 • Autokalibracja
 • Autowyłączenie 
 • Powiadomienie o niskim stanie akumulatora 
 • Technologia Bluetooth 

Czytelny wyświetlacz OLED

Urządzenie wyposażone jest w niezwykle czytelny wyświetlacz OLED na którym wyświetlana jest jednocześnie informacja o prędkości obrotowej, wartości momentu oraz skala endometru. Wyświetlacz posiada  funkcję obrotu o 180 stopni w celu dopasowania urządzenia dla użytkowników zarówno praworęcznych jak i leworęcznych
Miniaturowa główka

Miniaturowa smukła główka - o średnicy jedynie 8mm! - w celu jeszcze większego komfortu zabiegu. Możliwość instalacji główki w sześciu pozycjach (co 60 stopni). Instalacja narzędzia za pomocą przycisku push. główka zapewnia także pomiar długości roboczej kanału - nie ma potrzeby montażu dodatkowych klipsów. Główka może być sterylizowana w 134 stopniach.


.

W zestawie:

Endomotor
Zasilacz sieciowy
Kątnica
Haki nawargowe
Klipsy narzędziowe
Stojak na endomotor
Instrukcja obsługi

Liczba opinii: 1

Kroko

Data dodania: 15 February 2022

Polecam. Korzystamy od prawie roku. Zastępuje nam X-Smart'y. Najbardziej docenia się jego bezprzewodowość w pracy w miejscach mało dostępnych lub gdy pacjent słabo otwiera usta. Solidnie wykonany, długo trzyma bateria i i szybko się ładuje. Standardowa ładowarka jak do telefonu więc jakaś zawsze jest pod ręką.

Ocena: 5/5

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.